Co je to Decopierre

Dekorativní stříkané omítky Decopierre

Technologie, která dokonale napodobí vzhled přírodního kamene

Když se setkáváme s našimi zákazníky na výstavách a veletrzích, přichází ke stěně vytvořené omítkami DECOPIERRE® se slovy: "To je krása, ale co to vlastně je? " Kamenný obklad? Přírodní či umělý kámen?

Až když vidí video z aplikace, vidí, že jde o fasádní omítku, která může mít mnoho podob, dle jejich přání. Navíc je vhodná nejen na fasády, ale i do interiérů domů (stěny v obývacích pokojích, kolem schodišť, zimní zahrady, krby,...) - podívejte se pro inspiraci do Katalogu či do našich Referencí

Nanášení směsi Decopierre pomocí kompresoru

Pigmentace směsi Decopierre

Způsob aplikace

Nejprve se pomocí výkonného kompresoru nastříká směs DECOPIERRE®, která pronikne do pórů jakéhokoliv minerálního podkladu jako je beton, cihly apod. Tato směs je bílá a proto se následně ručně pigmentuje přírodními barvivy na požadovaný odstín a dodává se jí tvar, umožňující desítky variant možných dekorů podle individuálních přání zákazníků. Nepoužíváme žádné šablony, vše je ruční práce zkušeného aplikátora.

Z omítky DECOPIERRE® lze vytvořit nejrůznější vzory (libovolná velikost kamene či cihly, reliéf, benátský štuk, perleťové efekty, broušený či drsný kámen…).

DECOPIERRE® můžete použít prakticky na všechny podklady – cihlové zdivo, beton, sádrokarton,…

DECOPIERRE® výrazně promění vzhled vašeho domu, bytu či kanceláře, i když bude použit jen na jeho částech – orámování oken či dveří, bosáže rohů, dekorativní prvky v klenbách, na sloupech, krbech…

Omítka DECOPIERRE® je ekologická a zdravotně nezávadná a je vhodná jak na nové, tak i na starší stavby.

Výsledný stav

Příprava podkladu pro zateplené fasády

Pro aplikaci omítek DECOPIERRE® na fasády zateplené polystyrenem je potřeba použít 12 kotev na m2  a natáhnout perlinku. V tu chvíli máte připraven ideální podklad pro DECOPIERRE® - omítky z kamene.

Working...